Jeśli dostałeś się na studia w Poznaniu 🥔 bądź jesteś już studentem na poznańskiej uczelni, dobrze zacząć semestr od dołączenia do grupy młodych ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty! 👍 Zapraszamy do Korporacji Akademickiej Magna-Polonia.
⚪️ Jesteśmy najstarszym bractwem studenckim w Grodzie Przemysła z ponad stuletnią tradycją. W naszych przedwojennych i powojennych szeregach znaleźć można m.in. sędziów Sądu Najwyższego, profesorów UAM, adwokatów, lekarzy, ekonomistów, przedsiębiorców, a nawet kardynała.
🔴 W naszej działalności kierujemy się czterema Pryncypiami, fundamentalnymi dla Cywilizacji Łacińskiej:
– Religio ⛪️ – wartości chrześcijańskie,
– Patria 🇵🇱 – miłość Ojczyzny,
– Scientia 🔬 – rozwój naukowy i poszerzanie horyzontów oraz
– Amicitia 😎 – przyjaźń i braterstwo.
Staramy się dzielić wiedzą i doświadczeniem, zacieśniać koleżeńskie więzi i wszechstronnie rozwijać poprzez takie systematyczne działania jak:
– treningi szermierki akademickiej 🤺
– ćwiczenia strzeleckie – zarówno sportowe, jak i myśliwskie 🎯
– monastyczne medytacje 🙏
– warsztaty piwowarskie 🍺
– prelekcje i referaty profesorów poznańskich uczelni 🧐
– studenckie imprezy do białego rana 🥳
🔵 Wszystko to ma na celu odbudowę prawdziwej intelektualnej i duchowej elity Narodu. Wspieramy działania organiczne i społecznikowskie w lokalnych strukturach uczelni, samorządu czy parafii. Promujemy odpowiedzialność za czyny i słowa, dążąc do samowychowania na dojrzałych mężów, ojców i głowy rodzin. 👨‍👩‍👧‍👦
Jeśli nasze wartości są Ci bliskie – nie zwlekaj, rekrutacja już trwa, a liczba kandydatów przyjmowanych w nowym semestrze jest ograniczona! 🔔
Zgłoś się do nas już dziś: na FB 💻, mailowo (rezler.mateusz@gmail.com) 📨, bądź telefonicznie (505937103)📞
Cum Ave Fraterno!