Początek nowego roku akademickiego jest bliżej niż sądzisz. Jeśli dostałeś się na studia w Poznaniu bądź jesteś już studentem na poznańskiej uczelni, dobrze zacząć semestr od dołączenia do grupy młodych ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty! Zapraszamy do Korporacji Akademickiej Magna-Polonia.

Jesteśmy najstarszym bractwem studenckim w Grodzie Przemysła z ponad stuletnią tradycją. W naszych przedwojennych i powojennych szeregach znaleźć można m.in. sędziów Sądu Najwyższego, profesorów UAM, adwokatów, lekarzy, ekonomistów, przedsiębiorców, a nawet kardynała.

W naszej działalności kierujemy się czterema Pryncypiami, fundamentalnymi dla Cywilizacji Łacińskiej:
– Religio – wartości chrześcijańskie,
– Patria – miłość Ojczyzny,
– Scientia – rozwój naukowy i poszerzanie horyzontów oraz
– Amicitia – przyjaźń i braterstwo.
Staramy się dzielić wiedzą i doświadczeniem, zacieśniać koleżeńskie więzi i wszechstronnie rozwijać poprzez takie systematyczne działania jak:
– treningi szermierki akademickiej
– ćwiczenia strzeleckie – zarówno sportowe, jak i myśliwskie
– monastyczne medytacje
– warsztaty piwowarskie
– prelekcje i referaty profesorów poznańskich uczelni
– studenckie imprezy do białego rana

Wszystko to ma na celu odbudowę prawdziwej intelektualnej i duchowej elity Narodu. Wspieramy działania organiczne i społecznikowskie w lokalnych strukturach uczelni, samorządu czy parafii. Promujemy odpowiedzialność za czyny i słowa, dążąc do samowychowania na dojrzałych mężów, ojców i głowy rodzin.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie – nie zwlekaj, rekrutacja już trwa, a liczba kandydatów przyjmowanych w nowym semestrze jest ograniczona!
Zgłoś się do nas już dziś: na facebooku , mailowo (rezler.mateusz@gmail.com) , bądź telefonicznie (505937103) .

Cum Ave Fraterno!